sofconsult real estate
+359 2 981 8092
Георги Дунев

Георги Дунев

старши брокер

продажба

Обзаведен 2-стаен ж.к Света Троица

 • Вид на имота 2-стаен
 • Местоположение ж.к Света Троица
продажба

търговски обект – кв.Сухата река

 • Вид на имота магазин
 • Местоположение ж.к Сухата река
продажба

терен на Околовръстен път

 • Вид на имота терен
 • Местоположение Малинова долина
продажба

терен – летище Сарафово

 • Вид на имота терен
 • Местоположение Бургас, кв.Сарафово
продажба

Урегулиран поземлен имот – Люлин 5

 • Вид на имота парцел
 • Местоположение ж.к Люлин 5
продажба

промишлен терен – Кремиковци

 • Вид на имота парцел
 • Местоположение Кремиковци
продажба

Терен – ул. Суходолска

 • Вид на имота
 • Местоположение
продажба

офис в кв.Витоша

 • Вид на имота офис
 • Местоположение София, кв. Витоша
August 2018
M T W T F S S
« Jul    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031